به نام خدا

پرشین سیستم تقدیم می کند:

وب سایت هارد ریست فارسی جهت سهولت کار نرم افزار کارهای فارسی زبان محترم تهیه و تدارک دیده شده است.
هرچند تلاش کارشناسان هارد ریست فارسی بر این بوده تا به ساده ترین نگارش ممکن دستورالعملهای هر بخش را تهیه و ترجمه نماید لذا کاربران عادی محترم در صورت تمایل می توانند از محتوای وب سایت ما استفاده نمایند.

عمده فعالیت سایت حول محور دستور العمل هایی می باشد که نیازی به تعویض رام نداشته باشد.
لذا در صورت رفع نشدن مشکلات دستگاه، با تعویض رام دستگاه در گزینه بخش تخصصی همه کاربران سایت هارد ریست فارسی میتوانند به راحتی رام گوشی خود را دانلود و نصب نمایند.


خدمات اموزشی:
دگر خدمات سایت هارد ریست فارسی ارانه خدمات اموزشی به ساده ترین روش برای کار آموزان این رشته می باشد. ( در تماس با ما )
خدمات فوق شامل پکیج کامل فایل فلش ها و تهیه باکس و ابزار های مورد نیاز و اموزش استفاده از ان در کمتر از یک روز برای متقاضیانی که اشنایی کافی با کامپیوتر را دارا می باشند.
نرم افزار کاری موبایل شغلی پر دامد برای خانم ها و اقایان می باشد و با یک اموزش یک روزه و تهیه ابزار و وسایل مورد نیاز میتوان براحتی بامراجعه به فروشگاهای موبایل بخش نرم افزار ان را بصورت درصدی یا تقسیم اجاره بها در اختیار گرفت.

پشتیبانی ثانویه:
یکی از بهترین خدمات هارد ریست فارسی میباشد که وقتی یک مورد نرم افزاری جدید مطرح میشود، تا زمانیکه نرم افزار کاران عزیز راه حلی برای ان بیابند متحمل هزینه و فشار زیادی خواهند شد لذا ما با ارانه مقالات موارد جدید در صفحه مرتبط به دستگاه مربوطه، تازه های کاری این عزیزان را مطرح خواهیم کرد. لذا اگر مواردی نیاز است در سایت قرار بگیرد با ما در میان بگذارید و راهنمایی بفرمایید. ( در تماس با ما )

ارانه پکیج کامل فایل فلش های کلیه برندها اپدیت تا روز تحویل:
کار اموزان میتوانند پکیج کامل فایل فلش های هر برند که در حال کار در فروشگاهای موبایل می باشد را تهیه نمایند( در تماس با ما )
همچنین اپدیت ماهانه قابل ارانه می باشد.
یکی از مشکلات نرم افزار کارهای موبایل این است که همواره باید فایل فلش های جدید را دانلود نمایند و این منوال تمامی ندارد. لذا ارانه پکیج ماهانه با قیمت مناسب میتواند کمی از فشار کاری این دسته از عزیزان بکاهد.

خدمات تبلیغاتی:
برنامه نویسان، کار افرینان و شرکتهای محترم میتوانند جهت معرفی برنامه های تولیدی خود در قسمت معرفی نرم افزار با ما در تماس باشند.
نمایندگی ها و فروشگاهای اینترنتی یا فیزیکی میتوانند جهت معرفی محصولات یا برند خود در قسمت ویترین هر برند با ما در تماس باشند. لازم به ذکر است که در صورت نیاز بخش اختصاصی نیز قابل ارانه میباشد.
سایتهای تخصصی جهت قرار دادن لینک سایت خود در قسمت بخش تخصصی با ما در تماس باشند.
جهت رزو بنر های تبلیغاتی میتوانید با ما در تماس باشید.

همکاری متقابل:
اشخاص، سایتها و شرکتهای مرتبط یا غیر مرتبط با موضوع سایت هارد ریست فارسی که مایل به همکاری متقابل میباشند، هارد ریست فارسی نیز همواره علاقمند به همکاری میباشد.( در تماس با ما )

استخدام و همکاری با ما:
استخدام جهت بروزرسانی سایت، تهیه مطالب مفید، سرمایه گذاری و هر گونه همکاری برای ایجاد بخش جدید در سایت مورد استقبال مسنولین سایت قرار میگیرد.


با تشکر
امید حصاری
مدیر سایت هارد ریست فارسی